Przykładowe Zabawy Weselne dla Każdej Rodziny

Chcesz, aby przyjęcie weselne było imprezą, której goście nigdy nie zapomną? Oprócz pysznego jedzenia, płynących napojów i znakomitej muzyki, niektóre pary lubią organizować przyjęcie, które uwzględnia masę gier i zabaw rodzinnych. Chociaż gry na przyjęciach weselnych z pewnością nie są normą, zyskują popularność – szczególnie na dużych, plenerowych weselach z dużą ilością miejsca lub na imprezach z dużą ilością dzieci. Jeśli taka aktywność na weselu brzmi dobrze, zrób to! Odpuść sobie na kilka dni poszukiwanie sukienki na wesele, lub sukienki na studniówke i na spokojnie rozważ kilka propozycji. Poniżej znajdziecie masę inspiracji.

Jenga. Kto nie lubi klasycznej gry typu Jenga? Jest jeden warunek – zamień kompaktową wielkość przeznaczoną na grę przy stoliku i postaw na większe bloki, które przyjaciele i rodzina mogą budować i niszczyć w ogrodzie, lub na parkiecie. Ty i twój narzeczony możecie się świetnie bawić w trakcie przygotowania takich bloków – udajcie się do sklepu z narzędziami, aby zdobyć trochę drewna i poproście na miejscu o ich pocięcie na 54 kawałki wielkości jednego bloku.Taka “budowlana przygoda” z pewnością wywoła uśmiech na Waszych twarzach i zawsze urozmaici proces przygotowania przyjęcia weselnego.

Badminton. Jeżeli planujesz przyjęcie w ogrodzie to dlaczego nie stworzyć boiska do badmintona? Sprzęt jest lekki i przenośny, a klasyczna gra jest łatwa dla gości w każdym wieku. Dzieci i dorośli będą się bawić doskonale.

Zakręć kołem zadań. Aby zachęcić weselnych gości do interakcji, zastanów się nad stworzeniem niestandardowego koła aktywności, które można swobodnie kręcić i wylosować zadanie dla siebie. Takie koło może zawierać takie zadania jak:  „Wybierz parę do pocałunku”, „Pokaż nam swoje najlepsze ruchy taneczne” lub „Pocałunek pary młodej”. Oczywiście to tylko przykłady, ale liczymy na Twoją kreatywność.

Fotobudka. Stwórz budkę fotograficzną dla majsterkowiczów wypełnioną zabawnymi rekwizytami, aby goście mogli robić selfie lub zdjęcia grupowe. Możesz przygotować śmieszne akcesoria, takie jak duże okulary, kapelusze, czy wąsy, lub wybrać klasę i pokusić się o ładne kwiaty, ozdobne ramki lub znaki, które na dobre upamiętnią ten wyjątkowy dzień. Sporo ciekawych dodatków nie tylko do fotobudki można znaleźć w sklepach internetowych, np. takich jak JJ’s House. Dodatkowo taka atrakcja jest bardzo wygodna dla pary młodej – nie wymaga od nich najmniejszego zaangażowania, po prostu stawiamy taką atrakcję w dogodnym miejscu, aby nikomu nie przeszkadzała i goście swobodnie i kilkukrotnie będą z tego korzystać. Polecamy gorąco!

Miejsce do gier wideo. Tak, zgadza się: Możesz nawet mieć gry wideo na przyjęciu weselnym. Jeśli ty lub twój narzeczony uwielbiasz gry wideo, możesz z powodzeniem przygotować takie miejsce wypełnione grami wideo, w których ludzie mogą się zatrzymać i grać. Przy okazji możesz mieć nawet małe nagrody dla zwycięzców. Uwielbiamy klasyki dla wielu graczy, które podnoszą gości na nogi, w tym Dance, Dance Revolution, Rock Band lub Guitar Hero.

Piniata. nie zapominaj o najmłodszych gościach! Które dziecko nie kocha zabawy w piniatę? Wiemy, że to trend mocno obecny na zachodzie globu, ale u nas coraz częściej spotykany. Utrzymaj zabawę w weselnym klimacie, tworząc piniatę w kształcie gigantycznej obrączki, serca lub innego symbolu miłości. Dobra wskazówka: postaraj się poczekać z otwarciem piniaty do późniejszych godzin.

Leave a Comment